page_banner

өнімдер

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO оптикалық трансивер

қысқаша сипаттама:

100Gb / s QSFP28 SR4 а
төрт арналы, қосылатын, параллель оптикалық қабылдағыш және 100GBASE-SR4 және 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR қосымшаларына арналған. Олар SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 және Telcordia GR-468-CORE сипаттамаларына сәйкес келеді. Оптикалық таратқыштар RoHS талаптарына сәйкес келеді.


Өнім туралы толық ақпарат

Өнім Сипаттамасы

100G QSFP28 100Gb / s өткізу қабілеттілігімен әр бағыт бойынша төрт жолақты біріктіреді. Әр жолақ 25.78125Gb / s жылдамдықпен OM3 талшығын немесе OM4 талшықты қолдану арқылы 100m өткізу қашықтығын 70 м дейін жеткізе алады. Бұл модульдер номиналды толқын ұзындығы 850нм болатын мультимодты талшықты жүйелерде жұмыс істеуге арналған.

Өнімнің ерекшелігі

Деректер беру жылдамдығы 103,1 Гб / с дейін

Ыстық жалғанатын QSFP28 форм-факторы

4 арна 850нм VCSEL массиві және PIN фотосурет детекторы

Қабылдағыш және таратқыш каналдарындағы ішкі CDR тізбектері

Кіріктірілген цифрлық диагностикалық функциялар

Жалғыз + 3,3В қуат көзі

Аз қуат тұтыну <2,5 Вт

Қолдану

100GBASE-SR4 100G Ethernet дуплексті MMF үстінен

Infiniband EDR, FDR, QDR

Басқа оптикалық сілтемелер

Өнімнің сипаттамасы

Параметр

Деректер

Параметр

Деректер

Форма факторы

QSFP28

Толқын ұзындығы

850нм

Деректердің максималды жылдамдығы

103,1 Гбит / с

Тарату қашықтығы

70 м @ OM3 / 100 м @ OM4

Қосқыш

MTP / MPO-12

БАҚ

MMF

Таратқыш түрі

VCSEL 850нм

Қабылдағыш түрі

PIN коды

Диагностика

DDM қолдайды

Температура диапазоны

0 - 70 ° C (32 - 158 ° F)

TX әрбір жолақты қуаттандыру

-8.4 ~ 2.4dBm

Қабылдағыштың сезімталдығы

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Қуатты тұтыну

3.5W

Жойылу коэффициенті

3dB

1

Сапа сынағы

2

TX / RX сигналының сапасын тексеру

3

Бағаны тексеру

4

Оптикалық спектрді сынау

5

Сенстивтік тестілеу

6

Сенімділік пен тұрақтылықты тексеру

Endface тестілеуі

xinfu

Сапа сертификаты

safd (2)

CE сертификаты

safd (3)

EMC есебі

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 және 112GBASE-OTU4 QSFP28 қосарланған жылдамдығы 1310нм 100м DDM DML & PIN LC оптикалық трансивер