page_banner

өнімдер

  • 10G XFP Duplex/CWDM/DWDM/BIDI Optical Transceivers

    10G XFP дуплексті / CWDM / DWDM / BIDI оптикалық трансиверлері

    10G XFP оптикалық модуль сериясына 300M-ден 80KM дейінгі әр түрлі тарату қашықтығын қолдайтын Duplex / CWDM / DWDM / BIDI кіреді. Олар 10-гигабиттік Ethernet, SONET OC-192 / SDH STM-64 және 10G талшықты каналы 1200-SM-LL-L сәйкес келеді. Негізгі қолдану өрісі - CWDM желісі / DWDM желісі / SDH / SONET / FC тарату және басқа орталар.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC оптикалық трансивер

    10Gb / s SFP + BIDI 10GBASE-BX Ethernet сілтемелерінде қолдануға арналған. Олар SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 және SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, B сыныбы және Telcordia GR-468-CORE сәйкес келеді. Оптикалық қабылдағыш RoHS талаптарына сәйкес келеді.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC оптикалық трансивер

    TM-4DDDG / GD-243E екі бағытты 10Gb / s (SFP +) трансиверлері қолданыстағы SFP + көп көзді келісім (MSA) сипаттамасына сәйкес келеді. Олар 10GBASE-LR / LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH және 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L сәйкес келеді.
    Оптикалық қабылдағыш RoHS талаптарына сәйкес келеді.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC оптикалық трансивер

    10Gb / s SFP + BIDI 10GBASE-BX Ethernet сілтемелерінде қолдануға арналған. Олар SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 және SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, B класы және Telcordia GR-468-CORE сәйкес келеді. Оптикалық қабылдағыш RoHS талаптарына сәйкес келеді.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC оптикалық трансивер

    10Gb / s SFP + BIDI 10GBASE Ethernet сілтемелерінде, талшықты каналда және WDM қосымшасында қолдануға арналған. Олар SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 және SFP + MSA, FCC 47 CFR Part 15, B класы және Telcordia GR-468-CORE сәйкес келеді. Оптикалық қабылдағыш RoHS талаптарына сәйкес келеді.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC оптикалық қабылдағыш

    10Gb / s SFP + CWDM сериялы оптикалық қабылдағышы SFP + MSA SFF-8431 спецификациясына толығымен сәйкес келетін 10G Ethernet сияқты талшықты байланыстың қосымшасына арналған.
    Бұл модуль бір режимді талшыққа арналған және номиналды толқын ұзындығында CWDM толқын ұзындығында жұмыс істейді.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC оптикалық қабылдағыш

    10Gb / s SFP + CWDM сериялы оптикалық қабылдағышы SFP + MSA SFF-8431 спецификациясына толығымен сәйкес келетін 10G Ethernet сияқты талшықты байланыстың қосымшасына арналған.
    Бұл модуль бір режимді талшыққа арналған және номиналды толқын ұзындығында CWDM толқын ұзындығында жұмыс істейді.
    Оптикалық таратқыштар RoHS талаптарына сәйкес келеді.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC оптикалық қабылдағыш

    10Gb / s SFP + CWDM сериялы оптикалық қабылдағышы SFP + MSA SFF-8431 спецификациясына толығымен сәйкес келетін 10G Ethernet сияқты талшықты байланыстың қосымшасына арналған.
    Бұл модуль бір режимді талшыққа арналған және номиналды толқын ұзындығында CWDM толқын ұзындығында жұмыс істейді.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC оптикалық қабылдағыш

    10Gb / s SFP + CWDM сериялы оптикалық қабылдағышы SFP + MSA SFF-8431 спецификациясына толығымен сәйкес келетін 10G Ethernet сияқты талшықты байланыстың қосымшасына арналған.
    Бұл модуль бір режимді талшыққа арналған және номиналды толқын ұзындығында CWDM толқын ұзындығында жұмыс істейді.
    Оптикалық таратқыштар RoHS талаптарына сәйкес келеді.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC оптикалық трансивер

    10Gb / s SFP + SR модулі 10-гигабиттік Ethernet сілтемелерінде қолдануға арналған. Олар SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW және 10G талшықты арнасы 1200-Mx-SN-I сәйкес келеді. Сандық диагностика функциялары SFF-8472-де көрсетілгендей 2 сымды тізбекті интерфейс арқылы қол жетімді.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Гб / с SFP + LR 1310нм 10 км DDM DFB LC дуплексті оптикалық қабылдағыш

    10Gb / s жақсартылған шағын форма факторы, SFP + қабылдағыш-трансиверлері бір режимді талшықтан 10 км-ге дейінгі 10-гигабиттік Ethernet байланысында пайдалануға арналған. Олар SFF-8431, SFF-8432 және IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW стандарттарына сәйкес келеді және 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L цифрлық диагностика функциялары 2 сымды сериялық интерфейс арқылы қол жетімді. Оптикалық таратқыштар RoHS талаптарына сәйкес келеді.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Гб / с SFP + LR 1310нм 20 км DDM DFB LC дуплексті оптикалық қабылдағыш

    10Gb / s жақсартылған шағын форма факторы жалғанатын SFP + трансиверлері бір режимді талшықтан 20 км-ге дейінгі 10-гигабиттік Ethernet байланысында пайдалануға арналған. Олар SFF-8431, SFF-8432 және IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW стандарттарына сәйкес келеді және 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L цифрлық диагностика функциялары 2 сымды сериялық интерфейс арқылы қол жетімді. Оптикалық таратқыштар RoHS талаптарына сәйкес келеді.