page_banner

өнімдер

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310нм 10 км DDM DFB LC оптикалық трансивер

    SFP28 қабылдағыш-трансиверлері өнімділігі жоғары, үнемділігі жоғары модульдер болып табылады, олар 25 Гбит / с жылдамдықты қолдайды және SMF желісіндегі максималды байланыс ұзындығы 10 км құрайды. Ол 25GBASE-LR Ethernet және 25.78125 Гб / с бір жолақты 100GE LR4 арналған. Олар SFF-8402 және SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 және IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR 15-бөлім, B класы, Telcordia GR-468-CORE сәйкес келеді.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 CWDM 40 км DDM EML дуплексті LC оптикалық қабылдағышы

    SFP28 трансиверлері Ethernet сілтемелерінде 25,78 Гб / с дейінгі деректер жылдамдығына және 40 км сілтеме ұзындығына пайдалануға арналған. Олар SFF-8472 стандарттарына сәйкес келеді және SFF-8432 және SFF-8431 қолданыстағы бөліктерімен үйлеседі. Оптикалық таратқыштар RoHS талаптарына сәйкес келеді.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10 км DDM EML дуплексті LC оптикалық қабылдағышы

    SFP28 LAN-WDM модулі SFF-8431, SFF-8432 және IEEE 802.3CC 25GBASE-ER сәйкес келеді. Сандық диагностика функциялары SFF-8472-де көрсетілгендей 2 сымды тізбекті интерфейс арқылы қол жетімді. Оптикалық қабылдағыш RoHS талаптарына сәйкес келеді.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40 км DDM EML дуплексті LC оптикалық қабылдағышы

    SFP28 LAN-WDM модулі SFF-8431, SFF-8432 және IEEE 802.3CC 25GBASE-ER сәйкес келеді. Сандық диагностика функциялары SFF-8472-де көрсетілгендей 2 сымды тізбекті интерфейс арқылы қол жетімді. Оптикалық қабылдағыш RoHS талаптарына сәйкес келеді.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC оптикалық трансивер

    SFP28 трансивер - бұл өте ықшам оптикалық трансивер модулі, 25Gbit / s сериялық PECL немесе CML электр деректерін 25GBASE-SR стандартына сәйкес сериялық оптикалық деректерге түрлендіреді. Ол жоғары жылдамдықты сақтау аймағы желілеріне, компьютерлік кластерлік кросс-қосылымға, тапсырыс берушінің жоғары жылдамдықты деректер құбырларына және Inter Rack қосылымына арналған. Олар SFF-8431, SFF-8432 және IEEE 802.3ae 25GBASE-LR стандарттарына сәйкес келеді.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    SFP28 трансиверлері Ethernet сілтемелерінде 25,78 Гб / с дейінгі деректер жылдамдығына және 10 км-ге дейінгі байланыс ұзындығына арналған. Олар SFF-8472 стандарттарына сәйкес келеді және SFF-8432 және SFF-8431 қолданыстағы бөліктерімен үйлеседі. Оптикалық таратқыштар RoHS талаптарына сәйкес келеді.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 CWDM 10 км DDM EML дуплексті LC оптикалық қабылдағышы

    SFP28 трансиверлері деректердің жылдамдығы 25,78 Гб / с дейінгі және ұзындығы 10 км болатын Ethernet сілтемелерінде қолдануға арналған. Олар SFF-8472 стандарттарына сәйкес келеді және SFF-8432 және SFF-8431 қолданыстағы бөліктерімен үйлеседі. Оптикалық таратқыштар RoHS талаптарына сәйкес келеді.