page_banner

өнімдер

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10 км DDM EML дуплексті LC оптикалық қабылдағышы

қысқаша сипаттама:

SFP28 LAN-WDM модулі SFF-8431, SFF-8432 және IEEE 802.3CC 25GBASE-ER сәйкес келеді. Сандық диагностика функциялары SFF-8472-де көрсетілгендей 2 сымды тізбекті интерфейс арқылы қол жетімді. Оптикалық қабылдағыш RoHS талаптарына сәйкес келеді.


Өнім туралы толық ақпарат

Өнім Сипаттамасы:

25G LAN WDM - өте ықшам оптикалық трансивер модулі және 12 толқын ұзындығы бар. LAN-WDM EML таратқышы және APD қабылдағышы Ethernet қосымшалары үшін SMF-де 10 км-ге дейінгі сілтемелерде жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді.

Өнімнің ерекшелігі

25 Гбит / с дейінгі жұмыс жылдамдығы
LAN-WDM EML салқындату лазері және APD қабылдағышы
SFP28 ыстық ізі бар із
Кіріктірілген цифрлық диагностикалық функциялар
Жалғыз + 3,3В қуат көзі
Қуаттың аз шығуы 2,0 Вт-тан аз
Таратқышта да, қабылдағыш арнасында да ішкі CDR
CDR айналып өтуін қолдау
LC коннекторы бар SFP28 MSA пакеті
Өте төмен діріл
Өте төмен EMI және тамаша ESD қорғанысы
RoHS сәйкес келеді

Қолдану

25GBASE-LR 25G Ethernet
25.78125 Гб / с LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Басқа оптикалық сілтеме

Өнімнің сипаттамасы:

Параметр Деректер Параметр Деректер
Форма факторы SFP28 Толқын ұзындығы LANWDM
Деректердің максималды жылдамдығы 25,78125 Гбит / с Тарату қашықтығы 10 км
Қосқыш Дуплексті LC БАҚ SM
Таратқыш түрі LANWDM EML Қабылдағыш түрі APD
Диагностика DDM қолдайды Температура диапазоны 0-ден 70 ° C-қа дейін
TX әрбір жолақты қуаттандыру -2 ~ + 6dBm Қабылдағыштың сезімталдығы <-19.5dBm
<-19,5дБм Қуатты тұтыну 2W Жойылу коэффициенті

6дБ

1

Сапа сынағы

2

TX / RX сигналының сапасын тексеру

3

Бағаны тексеру

4

Оптикалық спектрді сынау

5

Сенстивтік тестілеу

6

Сенімділік пен тұрақтылықты тексеру

Endface тестілеуі

xinfu

Сапа сертификаты

safd (2)

CE сертификаты

safd (3)

EMC есебі

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40 км DDM EML дуплексті LC оптикалық қабылдағышы

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40 км DDM EML дуплексті LC оптикалық қабылдағышыӨнім